کمتر از 30 ثانیه مسواک بزنید


کمتر از 30 ثانیه مسواک بزنید

یک مهندس برای اولین بار موفق به ساخت مسواک هوشمندی شده که در کمتر از ۳ ثانیه دندان ها را تمیز می کند. این نگهبان جدید که انقلابی در بهداشت دهان رقم زده قادر است تمام دندان ها را به طور همزمان مسواک بزند.

حق ثبت این اختراع در اختیار یک مهندس ۲۸ ساله ایتالیایی به نام «نیکولا نیکله» است که هدف وی کاهش زمان ۳ دقیقه ای فعلی برای مسواک زدن دستی دندان ها بوده است.

محصول مورد نظر که Unico نام گرفته ۹۹ یورو قیمت گذاری شده و دارای ۲۲ شانه چرخان الکتریکی مجزاست که با لمس دکمه ای که روی دستگاه تعبیه شده فعال می شوند.

یونیکو در ابعاد مختلفی عرضه شده و خمیر دندان با استفاده از کارتریجی مخصوص به مرکز هر کدام از شانه ها هدایت می شود.

سرعت و مدت زمان چرخش این مسواک توسط تلفن هوشمند کنترل می شود.

ضمنا Unico با پرتاب مایع مخصوص دهان شویه از افشانک های مخصوص در نظر گرفته شده، قادر به پاک سازی زبان هم هست.

آقای نیکله علت تلاش برای ساخت این مسواک هوشمند را خلاصی از دردسرهای مسواک های دستی اعلام کرده است.

وی بعد از پایه گذاری شرکت Unico به لطف پیشرفت های انجام شده در حوزه چاپ ۳بعدی و همچنین یاری گرفتن از وب سایت های سرمایه گذاری مردمی (کرادفاندینگ) اولین نمونه آزمایشی مسواک را در سال ۲۰۱۶ تولید کرد.

این مهندس ایتالیایی در مورد محصول خود این طور توضیح می دهد:

”یونیکو اولین مسواک هوشمند در جهان است که در عرض ۳ ثانیه دندان ها را به بهترین شکل ممکن مسواک می زند. تصور کنید دیر وقت است و روی کاناپه دراز کشیده و در حال تماشای فیلم مورد علاقه تان هستید. فیلم به پایان می رسد و آن چنان خواب آلود هستید که عملا به چیزی جز پرت شدن روی تختخواب فکر نمی کنید و البته یادتان می آید که هنوز مسواک نزده اید. نمی دانم شما چطور فکر می کنید اما شخصا از این کار متنفرم و به همین خاطر تصمیم به اختراع یونیکو گرفتم. وقت ما با ارزش است و نباید تلف شود!“

وی اضافه می کند که از نظر تئوری اختراع او تنها ۱٫۸۷ ثانیه برای شستن دندان ها صرف می کند؛ این کار با مسواک دستی ۳ دقیقه طول خواهد کشید.

نزدیک به ۲۰۰ نفر از این پروژه حمایت کرده و تا کنون مبلغ ۲۳۰۰۰ یورو از ۷۵۰۰۰ هزار مورد نظر در وب سایت Kickstarter برای یونیکو جمع آوری شده است.

دستورالعمل مراقبت از ایمپلنت دندانی

ما متخصص ایمپلنت هستیم

ما متخصص ایمپلنت هستیم

متخصص جراحی لثه و کاشت ایمپلنت

تصور کنید از شروع درمان ایمپنت تا پایان درمان ایمپلنت با شما هستیم
استفاده از بهترین برندهای ایمپلنت ، تیم پزشکی با تجربه و متخصص ، فضای بهداشتی با استانداردهای بین المللی ، تیم پروتز دندان ، مجهز به دستگاه های حرفه ای جراحی معمولا اگر همه شرایط انجام یک ایمپلنت خوب وجود داشته باشد ، دسترسی داشتن به یک متخصص ایمپلنت خوب و عالی نیز می تواند تا حد زیادی بهترین تجربه ممکن را از داشتن ایمپلنت فراهم سازد ، یک متخصص ایمپلنت خوب با توجه به طرح درمان شما بهترین تجربه را برای شما به وجود می آورد. همچنین استفاده از مواد درجه یک و برند های مطرح ایمپلنت می تواند خیال شما را از هر جهت آسوده کند. در واقع ما در کار خود بهترین هستیم

دکتر محمدرضا امجدی

دکتر محمدرضا امجدی

متخصص جراحی لثه و کاشت ایمپلنت

دکتر محمدرضا امجدی فارغ التحصیل رشته جراحی لثه و کاشت ایمپلنت از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران، دارای دانشنامه ممتاز تخصصی و با تجربه بیش از ده سال در زمینه درمان های ایمپلنت و زیبائی، خاطره ای خوب و منحصر به فرد برای بازگرداندن زیبایی و قدرت جویدن به شما می دهد.

میزان رضایت بیماران از کاشت ایمپلنت

آیا بیماران تاثیر کاشت ایمپلنت را قبول دارند؟

با نظر بیمارانی که کاشت ایمپلنت را تجربه کرده اند آشنا شوید

90%

راضی

7%

رضایت نسبی

3%

ناراضی

نمونه کارهای انجام شده


کاشت ایمپلنت فک بالا

کاشت ایمپلنت فک بالا

ایمپلنت روشی جهت جایگزینی ریشه دندان های از دست رفته است.

کاشت ایمپلنت هر دوفک بالا و پایین

کاشت ایمپلنت هر دوفک بالا و پایین

ایمپلنت روشی جهت جایگزینی ریشه دندان های از دست رفته است.

تاثیر ایمپلنت در زیبایی صورت

تاثیر ایمپلنت در زیبایی صورت

با کاشت ایمپلنت زیبایی را به صورتتان هدیه دهید