نمایان شدن بیش از حد لثه


نمایان شدن بیش از حد لثه

همه افراد علاقه مند هستند که لبخندی زیبا داشته باشند اما یکی از مشکلات داشتن لبخند زیبا در برخی از موارد نمایان شدن بیش از حد لثه می باشد در این موارد نسبت نمایان شدن دندان ها به لثه هماهنگی ندارد. متخصصان لثه علت این امر را مصرف داروهایی مانند سیکلوسفورین ها و مسدود کننده کانال های ca  معرفی کرده اند که پس از مصرف این قبیل داروها بافت لثه بیش از حد رشد می کند و سبب نمایان شدن بیش از حد لثه خواهد شد. از عوامل دیگری که سبب این امر می شود انجام ارتودنسی و یا عوامل ارثی و اختلالات متابولیک معرفی شده اند.

متخصصان لثه برای حل این مشکل 3 روش پیشنهاد می کنند:

روش اول: جراحی فک

روش دوم: جراحی زیبایی لثه یا esthetic crown lenghthening

روش سوم: جراحی افزایش طول لب بالا یا  lip repositioning

جراحی فک ویژه بیمارانی است که بیش از حد معمول، لثه نمایان است و در اتاق عمل و با بیهوشی کامل جراحی انجام می شود. دو روش دیگر یعنی جراحی زیبایی لثه و جراحی افزایش طول لب در کلینیک ها و یا مطب های مجهز و توسط متحصص جراحی لثه انجام می شود.
 

ما متخصص ایمپلنت هستیم

ما متخصص ایمپلنت هستیم

متخصص جراحی لثه و کاشت ایمپلنت

تصور کنید از شروع درمان ایمپنت تا پایان درمان ایمپلنت با شما هستیم
استفاده از بهترین برندهای ایمپلنت ، تیم پزشکی با تجربه و متخصص ، فضای بهداشتی با استانداردهای بین المللی ، تیم پروتز دندان ، مجهز به دستگاه های حرفه ای جراحی معمولا اگر همه شرایط انجام یک ایمپلنت خوب وجود داشته باشد ، دسترسی داشتن به یک متخصص ایمپلنت خوب و عالی نیز می تواند تا حد زیادی بهترین تجربه ممکن را از داشتن ایمپلنت فراهم سازد ، یک متخصص ایمپلنت خوب با توجه به طرح درمان شما بهترین تجربه را برای شما به وجود می آورد. همچنین استفاده از مواد درجه یک و برند های مطرح ایمپلنت می تواند خیال شما را از هر جهت آسوده کند. در واقع ما در کار خود بهترین هستیم

دکتر محمدرضا امجدی

دکتر محمدرضا امجدی

متخصص جراحی لثه و کاشت ایمپلنت

دکتر محمدرضا امجدی فارغ التحصیل رشته جراحی لثه و کاشت ایمپلنت از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران، دارای دانشنامه ممتاز تخصصی و با تجربه بیش از ده سال در زمینه درمان های ایمپلنت و زیبائی، خاطره ای خوب و منحصر به فرد برای بازگرداندن زیبایی و قدرت جویدن به شما می دهد.

میزان رضایت بیماران از کاشت ایمپلنت

آیا بیماران تاثیر کاشت ایمپلنت را قبول دارند؟

با نظر بیمارانی که کاشت ایمپلنت را تجربه کرده اند آشنا شوید

90%

راضی

7%

رضایت نسبی

3%

ناراضی

نمونه کارهای انجام شده


کاشت ایمپلنت فک بالا

کاشت ایمپلنت فک بالا

ایمپلنت روشی جهت جایگزینی ریشه دندان های از دست رفته است.

کاشت ایمپلنت هر دوفک بالا و پایین

کاشت ایمپلنت هر دوفک بالا و پایین

ایمپلنت روشی جهت جایگزینی ریشه دندان های از دست رفته است.

تاثیر ایمپلنت در زیبایی صورت

تاثیر ایمپلنت در زیبایی صورت

با کاشت ایمپلنت زیبایی را به صورتتان هدیه دهید